• TRX

  trx

  Co to jest TRX ?

  System lin TRX został stworzony na potrzeby US Navy SEALS, elitarnej jednostki wojskowej USA.
  Jest rewolucyjną metodą wykonywania ćwiczeń wykorzystującą obciążenie własnego ciała.
  Pozwala bezpiecznie wykonywać setki różnorodnych treningów, które budują siłę, elastyczność, równowagę, mobilności, a także skutecznie zapobiegają urazom, dzięki możliwości samodzielnego wyboru poziomu trudności dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego ćwiczącego.
  Dzięki zmianie kąta nachylenia ciała, możemy zwiększać poziom trudności danego ćwiczenia, stawiając przed sobą coraz więcej wyzwań z treningu na trening.
   
  TRX to system treningowy opierający się uprzężach i belkach podwieszanych z sufitu na nylonowych taśmach.
  Bez żadnych dodatkowych obciążeń ćwiczący balansują na tych zabawnych huśtawkach wykorzystując masę własnego ciała do rzeźbienia wspaniałych mięśni. Wśród zalet tego treningu wymienia się również stuprocentowy indywidualizm treningu - każdy wedle własnych możliwości - oraz wzmocnienie stabilności stawów i całego tułowia. 
   
  Jak ćwiczyć?

  Na taśmach można wykonywać ponad 300 różnych ćwiczeń wzmacniających górną i dolną połowę ciała.
  Trudno się znudzić, trudno popaść w rutynę a na dodatek śmiechu i przyjemności jest zwykle co nie miara - no bo kto nie lubi huśtawek?
  Do porządnego treningu oczywiście wymagany jest nie tylko wiszący sprzęt, ale też dobry trener, który pokaże jak ćwiczyć - różne wersje pompek, podciągnięć, przysiadów i wypadów stają się nagle zabawną grą, a nie ciężkim aerobikowym wyzwaniem. No i możliwości ruchów jest znacznie więcej, bo dzięki wsparciu taśm możemy przyjmować pozycje normalnie niemożliwe do utrzymania.
  Ćwiczy się nie tylko na stojąco, ale też w leżeniu, używając belek do zaczepiania nóg - mięśnie brzucha i ud kształtują się same w kilka tygodni!
   
   
  ZAPRASZAMY  DO STREFY TRENINGÓW PERSONALNYCH!
    
   
Benefit sstems
Fitprofit
OkSystem.pl